קורס קידום אתרים ממומן

קורס קידום אתרים ממומן

מסע פרסום ממומן במערכת הפרסום של גוגל – גוגל אדוורדס – הוא אחד מערוצי הפרסום היעילים שיש היום ואין זה פלא שכל כך הרבה עסקים, בארץ ובעולם כולו, משקיעים משאבים רבים בקמפיינים אלו.

על ההבדל בין קידום אתרים אורגני לבין קידום אתרים ממומן:

קידום אתרים ממומן נבדל מקידום אתרים אורגני וחשוב להבין זאת. בעוד קידום אתרים אורגני חותר להעלות מיקומי אתרי אינטרנט לעבר המקומות הראשונים בדפים הראשונים דרך התוצאות הטבעיות של גוגל. התוצאות של קידום אתרים ממומן יראו לגולשים לצד התוצאות האורגניות או מעליהן, היכן שאנחנו רואים שרשום “מודעה”, כלומר, מודעה פרסומית ששילמו עליה כדי שזו תחשף בפני גולשים.

קידום אתרים באינטרנט

 

למה לבחור בקורס קידום אתרים?

קורס קידום אתרים יכול להיות מקפצה לעולם התעסוקה. מקדמי אתרים נדרשים לכל גוף עסקי ומסחרי ומזמן הם הפכו לחלק אינטגרלי ממחלקות השיווק של חברות וארגונים. עסקים שרוצים להחשף לעוד ועוד לקוחות מבינים היום שקידום אתרים הוא חיוני ולכן קידום אתרים נחשב למקצוע מבוקש מאוד.
וכמו בכל מקצוע מבוקש כך גם השכר. שכרם של מקדמי אתרים נחשב לגבוה ביחס למשרות אחרות במשק ואם עובדים כמו שצריך, לא רק הכסף זורם כי אם גם הרבה מאוד סיפוק.
למי מתאים קורס קידום אתרים ממומן?

קורס קידום אתרים ממומן פתוח לקהל הרחב ולא נדרש ידע מיוחד כדי להרשם – קצת ידע באנגלית והתמצאות במחשבים.

קורס קידום אתרים יכול להיות מקפצה להסבה מקצועית למבוגרים שביננו, לצעירים שמחפשים להתחיל את הקריירה שלהם אך גם לאנשים שעובדים בתחום השיווק באינטרנט ורק רוצים להעשיר את הידע והכלים שברשותם.

סילבוס קורס קידום אתרים

במהלך קורס קידום אתרים ממומן אמנם לומדים כיצד להשיק קמפיינים ממומנים בגוגל אדוורדס אך לפני הכול מתוודעים לעקרונות השיווק באינטרנט. לומרים להכיר התנהגות גולשים וצרכנים, מחקרי שוק ומתחרים, לומדים על יתרונות הפרסום בניו מדיה, על פלטפורמות פרסום ברשת ועל הטכנולוגיות החדשות.

קידום אתרים בגוגל

לאחר מכן, נכנסים לעובי הקורה ומתמחים בהקמת מסעות פרסום ממומנים במערכת של גוגל אדוורדס. לומדים כיצד מבצעים מחקר מילות מפתח, מחקר מתחרים, איך יוצרים דפי נחיתה, לומדים כתיבה שיווקית ומוכרת, מסעות פרסום, יצירת מודעות פרסום, שימוש באלמנטים במערכת גוגל אדוורדס (מדינות יעד, תזמון מודעות, קביעת תקציבים, שפות ועוד).

אחרי כן, נחשפים למערכת גוגל אנלטיקס של גוגל, כמובן, ורואים כיצד ניתן לעקוב אחר הביצועים של קידום אתרים ממומן. לומדים להכיר עוד כלים למדידת תוצאות מסעות פרסום וכן לומדים כיצד להשקיע כמה שפחות כדי להנות מכמה שיותר חשיפה וכמה שיותר לידים איכותיים. או כפי שזה מכונה בשפה המקצועית – אופטימיזציה למסע הפרסום הממומן. את כל הדברים הללו תוכלו ללמוד אצל מכללת Best-SEO – המכללה המובילה לשיווק באינטרנט.

לבסוף עוברים מבחן הסכמה ייעודי של גוגל. קורס קידום אתרים ממומן אמור להכשיר אתכם בצורה מקיפה כך שתוכלו לעבור בהצלחה ובקלות רבה את מבחן ההסמכה של גוגל. סיום מבחן חשוב זה הוא גם התעודה שלכם ועם הסכמה זו ניתן לפתוח הרבה מאוד דלתות ולצאת לאופק תעסוקתי חדש ונדרש.