שירותי תוכן

שירותי תוכן

יצירת תוכן לאתרי אינטרנט שיהיה ידידותי לקידום במנועי חיפוש היא בהחלט משימה לא קלה.  האינטרנט של היום הוא עולם מלא של אימג’ים מרהיבים, המציע כל דבר, וידאו סטרימינג, תמונות, באנרים, פלאשים וכו’ . אבל תוריד את כל אותם גופנים מיוחדים וקישורים זוהרים ותישאר עם “עמוד השדרה” של האינטרנט, הדבר היחיד אשר מחזיק את הכל ביחד: תוכן רגיל, פשוט . יצירת תוכן ידידותי למנועי חיפוש היא טרחה, תהליך מתמשך, מטלה … והדרך היחידה להפוך את הדפים לפופולריים.

מנועי החיפוש, הם השליטים של העולם המקוון.

אופטימיזציה למנועי חיפוש היא ה”באז” של העולם המקוון והיא מעסיקה את כל בעלי האתרים באשר הם.  מנועי חיפוש יודעים איך לממש את הכוח הזה.  מפנים משתמשים פה ושם,  שולטים על זרימת התעבורה ברשת על ידי הצגת קישורים לאתרים, מנועי החיפוש הם השליטים האמיתיים של הרשת העולמים. תפקידך, אם יש לך אתר , הוא לשרת אותם. עם קופירייטינג לאינטרנט ומאמרים לקידום.

מנועי חיפוש אינם מתרשמים מוידאו, מוסיקת רקע או גופנים מיוחדים.  בשנייה אחת, מנועי חיפוש סורקים במהירות דפי אינטרנט והם לא מחפשים את התמונות או העיצוב הכי יפה, אלא את המילים. מילים קטנות, בשחור לבן.

כאשר גולש מזדמן מקליד “פריס הילטון” בשורת החיפוש, המנוע סורק אתרים עבור הביטוי המדויק. אתרים אשר מזכירים את הביטוי “פריס הילטון” הכי הרבה, מקבלים את הדירוג הגבוה ביותר בתוצאות החיפוש. טוב, כמובן שזה מופשט באופן מוגזם, אחרת זה לא היה קשה כל כך להופיע בדירוגים ראשונים בתוצאות חיפוש.
קבלת דירוג גבוה במנועי החיפוש היא המטרה, הרצון, ולפעמים הדבר שלא נותן למפעילי אתרים לישון בלילה.  אתר לא יכול להתקיים ללא תוכן שיחזיק את הכל ביחד … אבל איך אתה מייצר תוכן ידידותי ומאמרים לקידום,  וע”י כך משכנע, “מרצה” את מנועי החיפוש החשובים?

מהו תוכן שמתאים לקידום?

במהלך קורס SEO מלמדים שאתר לא יכול לקבל הרבה טראפיק (ולכן, להרוויח כסף), ללא תוכן. כל התוכן, לא משנה כמה גרוע הוא מוצג, מכיל מילות מפתח וביטויים מסוימים, אשר מופיעים לאורך הטקסט.  אלה המילים והביטויים החוזרים שמושכים את תשומת לבם של מנועי החיפוש.

נניח יזם אינטרנט מנוסה רוצה ליצור אתר פופולרי מאוד על העלמה הילטון, נושא שבו תחרות רבה. למה לא “לעבוד” על מנועי החיפוש, ולמלא את האתר עם שמה שוב ושוב? “צעיפי פריס הילטון,  שעוני פריס הילטון, רכילות פריס הילטון, פריס הילטון!” זה סוג קופירייטינג לאינטרנט שבהחלט עשיר במילות מפתח חשובות, אך יש בו מעט מאוד “בשר” לגולשים כדי לפתח את האינטרס שלהם סביבו. לא רק שסוג כזה של תוכן יאכזב את הקוראים, הוא גם לא יעבוד על מנועי החיפוש.  הרובוטים הקטנים האלה יודעים היטב איך לסרוק את התוכן באתרי האינטרנט. כך שתוכן ללא משמעות הגיונית שמציע מילים שבקושי קשורות יחד, לא “יעבור”.
תוכן טוב לגוגל ולמנועי חיפוש אחרים הוא לא רק עשיר במילות מפתח וביטויים, אלא מציע תוכן קל לקריאה עבור הגולש הממוצע באינטרנט. זוהי הליכה על חבל דק עם מנועי החיפוש, חשוב לוודא שהמילים מופיעות לעתים קרובות – אבל באופן טבעי – בתוך הטקסט.  על כל 400 מילים, רצוי לכלול ביטויים ומילות מפתח לפחות 4-5 פעמים כל אחד.  בתוכן איכותי יופיעו גם כותרות גדולות וכותרות משנה, שבהן גם כן הביטויים ומילות המפתח המרכזיות.

לסיכום ניתן לומר, כי אמנם מי שמדרג את האתרים על פי התוכן, הם בעצם רובוטים, אבל, אם לצאת מנקודת הנחה, ש”אם זה נראה טוב ונעים לעין הגולש, סביר להניח שגם הרובוט יאהב את זה”  ובמקביל לקחת בחשבון את הדגשים החשובים לכתיבת תוכן למנועי חיפוש, קרוב לודאי שלא תפספסו.

קבלו תוצאות טובות יותר מהעסק שלכם באינטרנט באמצעות כתיבת מאמרים איכותיים ויחודיים.
אנו מספקים שירות כתיבת מאמרים לצרכים הבאים:

  • תוכן לאתרי אינטרנט
  • שיווק באמצעות מאמרים
  • תכנים לקידום האתר במנועי חיפוש

הזמינו עכשיו מאמרים לאתר שלכם

 

להזמנת מאמרים איכותיים לאתר או לבלוג שלכם חייגו:
03-9763333